ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

            elliniki-dimokratia.png
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                        Χρυσούπολη, 1/7/2019         
ΝΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ                                                                       Αρ. Πρωτ.: 8925
ΔΗΜΟΣ ΝΕΣΤΟΥ                                                          
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ
Ο Δήμαρχος Νέστου
Έχοντας υπόψη:
 
  1. Τις διατάξεις των παρ. 1 και 2 του άρθρου 39 και των άρθρων 51, 52 και 55 του Π.Δ. 26/2012 «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ 57 Α΄).
  2. Το Π.Δ 56/2019 «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής (ΦΕΚ 97 Α΄).
  3. Το Π.Δ. 117/2018 «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές (ΦΕΚ 2225 Α΄).
  4. Την αριθμ. 18/21-6-2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Καβάλας με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν εξήντα εννέα (69) υποψήφιοι βουλευτές της περιφέρειας Καβάλας για τις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019.
  5. Την αριθμ. 78/25-6-2019 απόφαση του Α1 Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν δεκαεπτά (17) συνδυασμοί υποψήφιων βουλευτών της εκλογικής περιφέρειας Καβάλας για τις ανωτέρω εκλογές.
  6. Την αριθμ. 78/25-6-2019 απόφαση του Α1 Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου με την οποία ανακηρύχτηκαν  οι υποψήφιοι βουλευτές Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές.
  7. Τις αριθμ. 03/2707/20-6-2019 και 03/οικ.2775/20-6-019 αποφάσεις με τις οποίες καθορίστηκαν τα εκλογικά τμήματα και τα καταστήματα ψηφοφορίας της Π.Ε. Καβάλας για τις βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019.
Γνωστοποιούμε ότι 
Α. Για τις βουλευτικές  εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί κομμάτων, οι υποψήφιοι βουλευτές καθώς και οι βουλευτές Επικράτειας του κάθε κόμματος που συμμετέχουν στις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019, για την εκλογική περιφέρεια της Π.Ε. Καβάλας όπως ανακηρύχτηκαν με την αριθμ. 78/2019 απόφαση του Α1 Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου:
 
 
 
 
α ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
  1. . ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Παύλου
  2. . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  3. . ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανέστη
  4. . ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεόδωρου
  5. . ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Ιωάννη
  6. . ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
β ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
  1. . ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. . ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
  3. . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  4. . ΠΑΠΟΥΤΣΗ-ΜΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Δημητρίου
  5. . ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αδάμ
  6. . ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΚΑΣΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Γεωργίου
γ ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
  1. . ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. . ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αναστασίου
  3. . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παντελή
  4. . ΤΣΑΦΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ανέστη
δ Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα - Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών - Ανανεωτική Αριστερά - Προοδευτικό Κέντρο - "ΕΔΕΜ" - Κινήσεις Πολιτών)
  1. . ΜΑΝΤΕΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημοσθένη
  2. . ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγή
  3. . ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πασχάλη
  4. . ΤΣΑΛΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  5. . ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Ορέστη
  6. . ΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Κυριάκου
 
ε ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. . ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  2. . ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ηλία
  3. . ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  4. . ΠΗΛΙΤΣΗ ΧΑΪΔΟΥΛΑ (ΧΑΡΙΣ) του Δημητρίου
  5. . ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Φίλιππου
  6. . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
  1. . ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  2. . ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
  3. . ΠΑΣΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου
  4. . ΤΟΡΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
  1. . ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ Μέτωττο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστερός και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
  1. . ΚΟΥΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κοσμά
  2. . ΠΙΤΤΑ ΑΝΝΑ (ΤΑΤΙΑΝΑ) του Μάξιμου
  3. . ΠΟΖΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του Σπυρίδωνα
θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
  1. . ΔΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Στέφανου
  2. . ΚΑΡΑΚΟΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χαράλαμπου
  3. . ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χρήστου
  4. . ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  5. . ΤΖΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δούκα
  6. . ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαράλαμπου
  1. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
  1. . ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  2. . ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Θεολόγη
  3. . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Αλεξίου
  4. . ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  5. . ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χρήστου
  6. . ΨΑΡΑΓΚΑΘΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλου
 
 
ια. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)
1 . ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευσταθίου
ιβ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1 . ΠΑΣΑΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
 
 
ιγ. Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)
  1. . ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Σπυρίδωνος
  2. . ΓΟΥΔΕΒΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Σπυρίδωνα
  3. . ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικήτα
  4. . ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ευσταθίου
ιδ ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
  1. . ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Λαζάρου
  2. . ΚΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Παναγιώτη
  3. . ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα
  4. . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ του Αργυρίου
  5. . ΠΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  6. . ΤΣΕΒΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγέλου
ιε. ΜέΡΑ25
  1. . ΚΡΙΘΑΡΙΔΗ ΤΑΤΙΑΝΑ του Βιατσεσλάβ
  2. . ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
  3. . ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού
  4. . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Χαράλαμπου
ιστ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΟΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
  1. . ΑΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
  2. . ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  3. . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  4. . ΣΤΟΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μάριου
ιζ ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
  1. . ΚΑΛΑΣΑΡΙΝΗ ΗΛΙΑΝΝΑ του Παναγιώτη
 
Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας: α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
  1. . ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου
  2. . ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
  3. . ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
  4. . ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου
  5.  ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
  6. . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝ - ΠΑΝ) του Δημητρίου
  7. . ΜΟΣΚΩΦ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηρακλή
  8. . ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου
  9. . ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου
  10. . ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Απόστολου
  11. . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  12. . ΓΑΛΑΝΑΚΗ - ΚΟΥΒΕΛΑ ΡΕΑ του Εμμανουήλ
β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
  1. . ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Όθωνος
  2. . ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη
  3. . ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  4. . ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου
  5. . ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  6. . ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
  7. . ΓΚΑΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Χρήστου
  8. . ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευαγγέλου
  9. . ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Δημητρίου
  10. . ΛΟΪΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αναστασίου
  11. . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου
  12. . ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
  1. . ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ροβέρτου - Τιμόθεου - Χριστόφορου
  2. . ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  3. . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα
  4. . ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου
  5. . ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου
  6. . ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΚΟΝΙΩ του Αποστόλου
  7. . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου
  8. . ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου
  9. . ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Μαυρουδή
 
  1. . ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (BETA) του Ιωάννη
  2. . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
  3. . ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού
δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα - Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών - Ανανεωτική Αριστερά - Προοδευτικό Κέντρο - "ΕΔΕΜ" - Κινήσεις Πολιτών)
  1. . ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  2. . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά
  3. . ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
  4. . ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  5. . ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ανέστη
  6. . ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου
  7. . ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού
  8. . ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου
  9. . ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου
  10. . ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή
  11. . ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου
  12. . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανέστη
ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. . ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
  2. . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
  3. . ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  4. . ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη
  5. . ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ του Νίνο
  6. . ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου
  7. . ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
  8. . ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου
  9. . ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
  10. . ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου
  11. . ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σττυρογιάννη
  12. . ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέργιου
στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
  1. . ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ιωάννη
  2. . ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. . ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
  4. . ΑΛΜΠΑΚΡΙ ΑΝΟΥΑΡ του Μουζαφάρ
  5. . ΛΑΣΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου
  6. . ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
  7. . ΑΝΝΙΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος
  8. . ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου
  9. . ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΘΩΜΑΪΔΑ του Χρήστου
  10. . ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
ζ. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - ΑΝΤΙ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστερός και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
  1. . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
  2. . ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  3. . ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
  4. . ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
  5. . ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου
  6. . ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου
  7. . ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου
  8. . ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΣΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν
  9. . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
  10. . ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  11. . ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου
  12. . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
η. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
  1. . ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του Παναγιώτη
  2. . ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
  3. . ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  4. . ΜΟΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
θ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
  1. . ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου
  2. . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη
  3. . ΒΡΟΥΣΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  4. . ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  5. . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη
  6. . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου
  7. . ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
  8. . ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη
  9. . ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μάριου
  10. . ΜΠΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  11. . ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη
  12. . ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου

ι. Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)
  1. . ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος
  2. . ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φανουρίου
  3. . ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
  4. . ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου
  5. . ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου
ια. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
  1. . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεόδωρου
  2. . ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Βασιλείου
  3. . ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  4. . ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου
  5. . ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  6. . ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου
  7. . ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη
  8. . ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Έκτορα
  9. . ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΤΙΝΑ) του Γεωργίου
  10. . ΤΟΛΙΟΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη
  11. . ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
  12. . ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ιβ. ΜέΡΑ25
  1. . ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού
  2. . ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κοσμά
  3. . ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου
  4. . ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  5. . ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
  6. . ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου
  7. . ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
  8. . ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ανδρέα
  9. . ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
  10. . ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  11. . ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) του Διονυσίου
  12. . ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου
 
 
 
ιγ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
  1. . ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  2. . ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Στέργου
  3. . ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου - Ελευθερίου
ιδ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
  1. . ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
  2. . ΔΟΓΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ιωάννη
  3. . ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  4. . ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ - ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του Μαργαρίτη
  5. . ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
  6. . ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Νικολάου
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Β. Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 7η  Ιουλίου 2019 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 π.μ.  ώρα και θα λήξει την 19:00μ.μ. ώρα.
Γ. Ο αριθμός των βουλευτικών εδρών της εκλογικής περιφέρειας Νομού Καβάλας ανέρχεται σε τέσσερις (4).
Δ. Τα εκλογικά τμήματα, τα καταστήματα ψηφοφορίας και η κατανομή των εκλογέων στα εκλογικά τμήματα της Εκλογικής Περιφέρειας Ν. Καβάλας καθορίστηκαν με τις αριθμ. 03/2707/20-6-2019 και 03/οικ.2775/20-6-019 του Αντιπεριφερειάρχη Καβάλας (θα παρατεθούν τα εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας).
 
Α/Α
ΕΚΛ.
ΤΜΗΜ
ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

 
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ
α) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
150 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ α) Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ           β)ειδικές καταστάσεις του άρθρου 27, προσωπικό του Αστ.Τμ.Αερολ.Καβάλας, Πυρ.Υπηρεσίας Αερολ.Καβάλας και 17720 Στρατ.Σώματος
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ
151 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ Από : ΛΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εως : ΨΙΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ
152 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ Από : ΑΔΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
Εως : ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ
153 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ Από : ΚΑΜΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ
154 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ Από : ΜΕΚΚΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΡΕΣΗΤΟΓΛΟΥ ΣΑΛΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ
155 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ Από : ΡΟΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ
156 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Εως : ΔΟΥΛΟΥΚΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
157 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Από : ΔΡΑΓΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Εως : ΛΥΡΟΥ ΜΑΡΘΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
158 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Από : ΜΑΓΓΕΙΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Εως : ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
159 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ α) Από : ΠΡΕΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΩΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ            β)ειδικές καταστάσεις του άρθρου 27, προσωπικό του Κ.Λ. ΚΑΒΑΛΑΣ/Β΄Λ/Τ Κεραμωτής
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
160 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΠΗΓΩΝ Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΗΓΩΝ
161 ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΠΗΓΩΝ Από : ΛΑΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΗΓΩΝ
 
 
β) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ
162 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΛΕΚΑΝΗ Από : ΑΓΑΘΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ
Εως : ΚΑΤΣΑΜΠΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΚΑΝΗΣ
163 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΛΕΚΑΝΗ Από : ΚΕΛΕΡΜΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΗΛΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΚΑΝΗΣ
164 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΛΕΚΑΝΗ Από : ΠΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΚΑΝΗΣ
165 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ Από : ΑΜΟΙΡΤΖΑ ΕΛΕΝΑ
Εως : ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΚΟΣΜΑ
166 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΔΙΠΟΤΑΜΟΣ Από : ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ
167 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΔΥΣΒΑΤΟ Από : ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΣΒΑΤΟΥ
168 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΕΛΑΦΟΧΩΡΙ Από : ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
τ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΧΩΡΙΟΥ
169 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΣ Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ
170 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΣ Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ
171 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
Εως : ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
τ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
172 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ Από : ΑΠΑΝΟΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
 
 
 
 
 
γ) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
173 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ
Εως : ΒΑΛΑΧΤΑΡΗ ΦΩΤΟΥΛΑ
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
174 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΒΑΛΒΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΓΟΥΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
175 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΓΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
Εως : ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
176 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
Εως : ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
177 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΚΑΡΑΔΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
178 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΚΟΤΝΙΚ ΧΡΥΣΗ
Εως : ΛΟΥΤΣΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
179 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ α) Από : ΛΥΓΙΔΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ
Εως : ΜΟΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ               β)ειδικές καταστάσεις του άρθρου 27, προσωπικό του Πυρ.Υπηρ.Χρυσουπόλεως και του Αστ.Τμημ.Νέστου
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
180 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΜΟΥΖΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Εως : ΝΙΚΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
181 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΝΟΒΟΞΕΝΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
182 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΠΑΠΑΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΣΑΡΗΤΣΕΣΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
183 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΣΑΡΙΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
Εως : ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
184 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΤΕΠΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
Εως : ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
185 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΤΣΟΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΨΩΜΑΔΕΛΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
12ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ
186 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΒΡΑΜΗΛΙΑΣ Από : ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΘΙΠΠΟΣ
Εως : ΧΟΡΕΥΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΒΡΑΜΗΛΙΑΣ
187 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΑ Από : ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΚΩΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΟΝΤΑ
188 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΑ Από : ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
Εως : ΧΡΟΝΗ ΔΗΜΟΚΛΕΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΟΝΤΑ
189 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ Από : ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΚΩΤΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ
190 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ Από : ΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΧΡΥΣΑΦΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ
191 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ
192 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
Εως : ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ
193 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ Από : ΛΑΓΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ
194 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ Από : ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
Εως : ΛΕΡΙΟΥ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ
195 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ Από : ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ
196 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟΥ ΞΕΡΙΑ Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΜΑΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΞΕΡΙΑ
197 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟΥ ΞΕΡΙΑ Από : ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Εως : ΨΙΜΜΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΞΕΡΙΑ
198 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ
Εως : ΨΥΧΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
199 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΡΝΗΣ Από : ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εως : ΛΙΑΚΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΝΗΣ
200 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΡΝΗΣ Από : ΜΑΓΚΟΜΕΝΤΟΒ ΑΣΧΑΜΠΑΛΙ
Εως : ΧΑΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΝΗΣ
201 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΗΓΗΣ Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΛΕΙΒΑΔΙΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
πρ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΠΗΓΗΣ
202 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΗΓΗΣ Από : ΜΑΓΟΥΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Εως : ΨΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
πρ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΠΗΓΗΣ
203 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ Από : ΑΒΕΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
Εως : ΚΩΧ ΚΑΤΙΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
204 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΨΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
205 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
Εως : ΚΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
206 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ Από : ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Εως : ΜΠΟΥΡΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
207 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ Από : ΜΠΟΥΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΨΥΡΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ
 
 Εκλογικό Τμήμα : Ε1
Έδρα εκλογικού τμήματος: Ε΄ Εκλογικό Διαμέρισμα Καβάλας
Κατάστημα ψηφοφορίας: Το 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ (Σκρα 3).
Σ’ αυτό θα ψηφίσουν όλοι οι εγγεγραμμένοι στον Ε1 Ειδικό εκλογικό κατάλογο Ετεροδημοτών του Νομού Καβάλας.
Ήτοι εκλογικός κατάλογος ετεροδημοτών:
 
Βασική Εκλογική Περιφέρεια                  Πλήθος Εκλογέων
    05 - Α΄ ΑΘΗΝΩΝ                                 17
    06 - Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ                  16
    08 - Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ                    6
    18 - ΕΒΡΟΥ                                     15
    24 - ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                 12
    26 - Α΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                              29
    27 - Β΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                               6
    52 - ΣΕΡΡΩΝ                                     9
                                                  ___
                              ΣΥΝΟΛΟ              110
 
 
 
 
 
 
 
Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των συνοικισμών αυτών.
 
 
 
                                                                        Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΣΤΟΥ                 
 
 
             ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ