ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 26ης ΜΑΙΟΥ 2019

            elliniki-dimokratia.png
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                               Χρυσούπολη, 21/5/2019        
ΝΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ                                                             Αρ. Πρωτ.: 6862
ΔΗΜΟΣ ΝΕΣΤΟΥ                                                    
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 26ης ΜΑΙΟΥ 2019
Ο Δήμαρχος Νέστου
Έχοντας υπόψη:
 
  1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης -Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α ́ 87), όπως αντικαταστάθηκε από το άρθρο 22 του ν.4555/2018 "Πρόγραμμα «ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ Ι»(Α ́133)" και του άρθρου 154,παρ. 8 του ν. 4600/2019 (Α ́43).
  2. Την υπ’ αριθ. 8/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Καβάλας, με την οποία ανακηρύχθηκαν σε δημόσια συνεδρίασή του οι υποψήφιοι συνδυασμοί του Δήμου Νέστου για τις Δημοτικές και Κοινοτικές Εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.
Γνωστοποιούμε ότι 
Για τις δημοτικές και κοινοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το Δήμο Νέστου:
Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΑΡΧΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής, βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
 
ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
Εκλογική Περιφέρεια Κεραμωτής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
  1. ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΪΝΤΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
  4. ΛΕΠΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  6. ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΣΚΟΡΔΑ - ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  9. ΨΥΧΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΗΓΑΝΙΤΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Ορεινού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΤΟΖ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Εκλογική Περιφέρεια Χρυσούπολης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
  1. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΑΡΓΥΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  4. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ  
  6. ΓΚΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΔΟΛΔΟΥΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΛΕΜΗ) του ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ
  8. ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ-ΛΑΔΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  12. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ
  13. ΚΙΡΚΙΤΖΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  14. ΚΟΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  16. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΜΙΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  19. ΜΠΟΥΝΤΖΟΥΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  21. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 
  23. ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  24. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  25. ΤΟΥΜΠΕΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΦΑΝΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  27. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  28. ΧΑΤΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  29. ΨΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΣΤΟΥ» με έμβλημα τη λέξη ΛΑΪΚΗ, από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
 
ΠΗΛΙΤΣΗ ΧΑΪΔΟΥΛΑ (ΧΑΡΙΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
       Υποψήφια Δήμαρχος
Εκλογική Περιφέρεια Κεραμωτής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
  1. ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΓΚΕΡΛΕΚΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΑΝΔΩΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  3. ΚΕΚΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ      
  6. ΦΡΑΓΚΙΔΟΥ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  
  7. ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ     
 
Εκλογική Περιφέρεια Ορεινού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
  1. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
  2. ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΚΛΕΙΔΗ   
               
Εκλογική Περιφέρεια Χρυσούπολης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
  1. ΑΛΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΑΜΠΑΝΟΖΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΒΟΥΚΑΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΘΑΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. KACHAMACHKOVA PARVOLETA του GEORGI
  6. ΚΟΡΕΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  7. ΚΩΤΣΑ ΠΟΤΟΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΑΚΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΜΕΛΙΣΣΙΔΟΥ ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  12. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΡΥΤΗ
  14. ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  15. ΤΖΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  16. ΤΙΡΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΤΟΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΤΣΑΚΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  19. ΤΣΙΜΑΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  20. ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
 
3) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ»χωρίς έμβλημα, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
 
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
Υποψήφιος Δήμαρχος
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
 
  1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΟΥ
  3. ΖΥΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΛΙΒΕΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΣ) του ΣΟΛΩΝΑ
  7. ΠΕΛΤΕΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΙΝΙΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΟΛΩΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΙΝΟΥ
 
  1. ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
 
  1. ΒΟΝΙΚΑΚΗ ΔΙΑΛΕΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΑΖΓΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  3. ΓΑΤΟΥΛΑ ΑΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ
  4. ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΓΚΡΙΤΖΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ (ΒΟΥΚΑΛΕΛΗ) ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  10. ΚΟΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  11. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΥΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  13. ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΛΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  15. ΛΕΙΒΑΔΙΤΟΥ ΓΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΜΑΚΚΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΜΕΡΜΕΛΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  18. ΜΙΚΙΟΥ ΤΣΟΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  19. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  20. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  21. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  22. ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  25. ΡΕΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  26. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ
  27. ΤΖΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  28. ΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
  29. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΙΠΙΚΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Β) ΣυνδυασμοΙ υποψΗφιων συμβοΥλων κοινοτΗτων με μΟνιμο πληθυσμΟ Ανω των τριακοσΙων κατοΙκων
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής, βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΒΕΖΥΡΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  5. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗ ΒΕΖΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΗΡΑ του ΣΥΜΕΩΝ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ»χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΔΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
2.   ΔΡΟΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
3.   ΖΑΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.   ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5.   ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6.   ΤΖΙΟΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
 
ΚοιΝΟτητα ΓΕροντα
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΚΟΥΚKΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  3. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΓΑΘΟΝΗ
  4. ΛΕΩΝΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗ ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΧΑΤΟΥΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ»χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΕΛΕΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
  5. ΚΟΝΤΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΒΟΥΝΑ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΙΔΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΚΑΣΚΑΜΠΑΝΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2.   ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.   ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.   ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5.   ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6.   ΤΖΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΔΟΜΙΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΘΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΑΣΗΜΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2.   ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3.   ΚΟΚΟΝΑΚΗ ΒΑΘΡΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.   ΛΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.   ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6.   ΝΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΡΚΑΔΙΑ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΜΗΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΑΜΠΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΓΕΝΗ
  4. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  5. ΟΥΣΤΑ ΕΡΙΦΙΛΗ  του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.      ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.      ΒΟΥΛΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3.      ΚΑΛΟΥΣΗ ΖΩΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4.      ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5.      ΟΥΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6.      ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ
  2. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΒΑΘΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  4. ΒΛΑΣΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΝΤΑΡΑΚΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΟΣΜΑ
  8. ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΨΥΧΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ)  του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.  ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.  ΔΟΥΚΑΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.  ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.  ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
5.  ΝΑΜΛΗ ΜΥΛΩΝΑ ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6.   ΝΤΑΡΑΚΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΡΙΚΛΗ
7.   ΣΑΜΑΡΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8.   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
9.   ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11.  ΦΕΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΒΡΑΑΜ
  4. ΤΣΕΝΤΕΜΕΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΙΩΣΗΦ
  5. ΧΑΙΤΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ» χωρίς έμβλημα, στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1. ΓΕΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΚΑ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
5. ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΚΟΤΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΣΑΒΒΑ
7. ΧΑΪΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΚΑΝΗΣ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  4. ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2.   ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3.   ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.   ΝΟΪΧΑΟΥΖ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑ ΚΑΡΥΑΣ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΚΑΖΑΚΗ ΠΡΑΣΣΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΜΟΥΖΙΔΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  4. ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΣΑΛΗ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ», χωρίς έμβλημα, στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.   ΚΟΥΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3.   ΜΑΡΚΕΝ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΥΜΕΩΝ
4.   ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
5.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.   ΠΟΛΙΤΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΣΥΜΕΡΟΥΔΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
7.   ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8.   ΦΛΩΡΟΚΑΠΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
 
 
 
 
3) Συνδυασμός με το όνομα «Νέοι Ορίζοντες», χωρίς έμβλημα, στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ
2. ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΩ του ΑΝΕΣΤΗ
3. ΖΥΦΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΜΟΥΧΑΜΕΤ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΧΟΥΣΕΙΝ ΡΑΜΠΑΝ του ΧΑΣΑΝ
8. ΧΡΥΣΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΕΡΙΑ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  3. ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΝΤΑΜΠΡΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
 
 
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.   ΚΗΛΙΚΙΩΤΗ ΜΠΙΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.   ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
4.   ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.   ΜΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6.   ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
 
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΝΗΣ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΡΑΛΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΣΛΑΝΟΒΑ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΚΑΡΚΑΝΤΖΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  5. ΤΣΑΓΚΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
 
 
 
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2.   ΚΑΠΑΡΤΗ ΝΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.   ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4.   ΣΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5.   ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6.   ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΠΗΓΗΣ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΚΑΜΠΑΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ
  3. ΛΑΣΚΑΡΗ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΛΕΙΒΑΔΙΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΑΝΤΙΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΗΛΙΑ
  6. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
 
 
 
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΓΚΟΡΟΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.   ΚΟΚΟΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.   ΠΑΧΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.   ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5.   ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΑΦΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΩΝ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΒΕΖΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΛΑΔΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  5. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
 
 
 
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΓΙΑΣΑΡ του ΑΛΗ
2.   ΛΕΠΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3.   ΜΟΥΤΣΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.   ΡΕΣΤΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.   ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
 
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής, βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΕΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  4. ΣΟΝΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  5. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΖΛΑΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
2.   ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3.   ΟΥΛΦΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
4.   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
5.   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής, βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
  5. ΚΑΪΝΤΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΚΟΥΡΚΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΛΑΡΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.   ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΙΩΣΗΦ
3.   ΚΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.   ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΓΚΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5.   ΚΟΥΚΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6.   ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ (ΕΡΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7.   ΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8.   ΜΠΑΪΡΑΜΙΣΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΣΙΜΣΙΡΑΚΗ ΣΜΑΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11.  ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
1) Συνδυασμός με το όνομα «πορεία με όραμα» και με έμβλημα αριστερά τρία πράσινα δέντρα που συμβολίζουν τον ορεινό όγκο του Δήμου, στο κέντρο κυματοειδείς γαλάζιες και μπλε γραμμές που συμβολίζουν τον ποταμό Νέστο και την θάλασσα της Κεραμωτής, πιο πάνω μια πράσινη καμπύλη γραμμή που συμβολίζει τον κάμπο της Χρυσούπολης, στο κέντρο αυτής της καμπύλης γραμμής, βρίσκεται ένας κύκλος με χρώματα κίτρινο και πορτοκαλί που συμβολίζει τον ήλιο και στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «πορεία με όραμα», στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΑΛΕΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
  3. ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΔΟΜΒΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
2) Συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ» χωρίς έμβλημα στον οποίο συμπεριλαμβάνονται ως υποψήφιοι οι:
 
1.   ΑΜΥΓΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.   ΑΡΣΕΝΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3.   ΔΑΛΚΑΡΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.   ΜΑΡΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΡΥΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 
 
Γ) ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΕΩΣ ΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΡΑΜΥΛΙΑΣ
 
ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ
 
1. ΜΑΡΜΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΕΝΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ
 
1. ΓΑΖΓΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
2. ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΔΟΜΝΑ του ΛΥΜΠΕΡΗ
3. ΓΚΙΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΡΝΙΣΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ
 
1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΥΣΒΑΤΟΥ
 
ΓΚΟΥΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΧΩΡΙΟΥ
 
1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
 
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 
1. ΚΑΛΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
 
1. ΚΑΡΑΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
 
1. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΤΣΕΝΤΕΜΕΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
3. ΚΟΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 03/1875/4-5-2019 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Καβάλας (θα παρατεθούν τα εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας).
 
ΑΙΑ
ΕΚΛ.
ΤΜΗ
Μ.
ΔΗΜΟΣ/
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ
ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΟΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ
 
α) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ  
169Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ α) Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εως : ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ  
170Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ Από : ΖΑΧΑΡΗ - ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ Εως : ΜΑΧΑΙΡΑΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ  
171Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ Από : ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εως : ΨΙΛΙΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ  
172Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ α)Από:ΑΔΑΛΑΚΗ- ΑΝΝΑ
Εως : ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ  
173Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ Από: ΚΑΜΙΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ  
174Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ Από : ΜΕΚΚΑΚΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ Εως:ΡΕΣΗΤΟΓΛΟΥ-ΣΑΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ  
175Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ Από : ΡΟΙΔΟΥ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ Εως : ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ - ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ  
176Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ Εως : ΓΡΙΒΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ  
177Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Από : ΔΑΓΚΛΗ - ΓΛΥΚΕΡΙΑ Εως : ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ  
178Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Από : ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Εως : ΜΠΟΥΔΑΛΑΚΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ  
179Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Από : ΜΠΟΥΖΕΛΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Εως :ΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ  
180Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Από : ΣΕΓΚΟΥΛΗ - ΣΥΜΕΛΑ Εως : ΨΩΜΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ  
181Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΠΗΓΩΝ α) Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΗΓΩΝ  
182Β ΝΕΣΤΟΥ
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΠΗΓΩΝ Από : ΛΑΔΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εως : ΨΥΛΛΙΔΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΩΝ  
           
ΑΙΑ
ΕΚΛ.
ΤΜΗ
Μ.
ΔΗΜΟΣ/
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ
ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΟΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ  
β) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ  
183Β ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΛΕΚΑΝΗ α) Από : ΑΓΑΟΑΚΗ - ΑΝΘΟΥΛΑ Εως : ΚΑΣΚΑΡΙΔΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΚΑΝΗΣ  
184Β ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΛΕΚΑΝΗ Από : ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εως : ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΟΥ - ΠΑΝΑΗΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΚΑΝΗΣ  
185Β ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΛΕΚΑΝΗ Από : ΠΕΙΜΑΝΙΔΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΕΚΑΝΗΣ  
186 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ Από : ΑΜΟΙΡΤΖΑ - ΕΛΕΝΑ
Εως : ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΚΟΣΜΑ  
187 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΔΙΠΟΤΑΜΟΣ Από : ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΟΥ - ΣΒΕΤΛΑΝΑ Εως : ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ  
188 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΔΥΣΒΑΤΟ α) Από : ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εως : ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΣΒΑΤΟΥ  
189 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΕΛΑΦΟΧΩΡΙ Από : ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ - ΣΟΦΙΑ
Εως : ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ - ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΧΩΡΙΟΥ  
190Β ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΣ Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ Εως : ΚΩΤΣΙΔΟΥ - ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ  
191Β ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΣ Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ  
192Β ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ - ΑΒΡΑΑΜ
Εως : ΧΡΥΣΑΝΘΘΠΟΥΛΟΥ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ  
193 ΝΕΣΤΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ Από : ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ - ΠΑΡΘΕΝΑ Εως : ΧΡΙΣΤΘΦΟΡΙΔΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ  
Α/Α
ΕΚΛ.
ΤΜΗ
Μ.
ΔΗΜΟΣ/
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ
ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ  
γ) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  
194Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ - ΣΑΒΒΑΤΩ Εως : ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΟΥ - ΣΟΦΙΑ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
195Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΒΑΓΙΑ - ΕΛΕΝΗ Εως : ΓΚΟΛΝΑΣ - ΜΙΧΑΗΛ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
196Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από:ΓΚΟΡΓΚΟΤΖΕ-ΓΚΟΤΣΑ Εως : ΖΩΣΙΜΙΔΟΥ - ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
197Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΗΛΙΑΔΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ Εως : ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ - ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
198Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΚΑΝΔΥΛΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Εως : ΚΟΚΚΙΝΟΥ - ΦΑΝΗ 12ΘΕΣΙ0 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
199Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΚΟΚΟΒΙΔΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ΘΕΣΙ0 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
200Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΚΩΣΤΑΡΟΥ - ΣΩΤΗΡΙΑ
Εως : ΜΑΧΑΙΡΟΥΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12ΘΕΣΙ0 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
201Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΜΕΓΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Εως : ΜΠΟΛΥΜΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 12ΘΕΣΙ0 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
202Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΜΠΟΜΠΑΚΟΣ - ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Εως : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΜΕΓΑΛΩΣΥΝΗ 12ΘΕΣΙ0 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
203Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από:ΠΑΝΔΡΑΚΗ- ΑΓΟΡΑΣΤΗ Εως : ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΤΕΛΛΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
204Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΠΙΠΙΛΙΑΓΚΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Εως: ΣΙΣΚΟΥ-ΜΑΡΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
205Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΣΚΑΜΠΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Εως : ΤΟΚΟΥΣΜΠΑΛΙΔΟΥ - ΕΥΤΕΡΠΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
206Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από : ΤΟΛΙΑΡΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εως : ΤΣΟΥΠΡΟΥ - ΠΕΛΑΓΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
207Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ Από:ΤΥΠΑΔΗ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Εως : ΨΩΜΑΔΕΛΗΣ- ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ  
208 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΒΡΑΜΗΛΙΑΣ α) Από : ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΠΠΟΣ Εως : ΧΟΡΕΥΤΟΥ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ β) Όλοι οι Ετεροδημότες(για Ευρωεκλογές) γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΒΡΑΜΗΛΙΑΣ  
209Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΑ Από : ΑΓΑΠΗΤΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εως : ΚΩΤΣΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΟΝΤΑ  
210Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΑ Από : ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ - ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ Εως : ΧΡΟΝΗ - ΔΗΜΟΚΛΕΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΝΤΑ  
211Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ Από : ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Εως : ΚΩΤΤΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ  
212Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ Από : ΛΑΚΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΧΡΥΣΑΦΙΑΔΟΥ - ΠΑΡΘΕΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ  
213 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Εως : ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΟΥ - ΑΡΓΥΡΩ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ  
214Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ α) Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ - ΑΝΕΣΤΗΣ Εως : ΚΥΡΙΑΤΖΗ - ΛΑΜΠΡΙΝΗ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ  
215Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ Από:ΛΑΓΟΥΔΗ - ΙΩΑΝΝΑ Εως : ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ - ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ  
216Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ α) Από : ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ - ΕΥΘΥΜΙΑ Εως : ΜΑΥΡΙΔΟΓΛΟΥ - ΕΛΕΝΗ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ  
217Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ Από : ΜΑΥΡΙΔΟΓΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΗΣ Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ  
218Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟΥ ΞΕΡΙΑ α) Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εως : ΜΑΥΡΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΞΕΡΙΑ  
219Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟΥ ΞΕΡΙΑ Από : ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ Εως : ΨΙΜΜΙΤΗ - ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΞΕΡΙΑ  
220 ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ Εως : ΨΥΧΟΥ - ΣΟΦΙΑ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ  
221Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΡΝΗΣ Από : ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ - ΑΘΑΝΑΣΙΑ Εως : ΚΑΣΑΜΠΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΝΗΣ  
222Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΡΝΗΣ Από : ΚΕΛΕΜΠΕΣΩΤΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ Εως : ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΝΗΣ  
223Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΡΝΗΣ Από:ΟΒΑΛΟΓΛΟΥ- ΧΡΥΣΗ Εως : ΧΑΤΣΟΥΚΗΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΝΗΣ  
224Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΗΓΗΣ α) Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Εως : ΛΕΙΒΑΔΙΤΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΠΗΓΗΣ  
226Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Π 0 ΝΤΟΛIΒ ΑΔΟΥ α) Από : ΑΒΕΝΙΔΗΣ - ΑΝΕΣΤΗΣ
Εως : ΚΩΧ - ΚΑΤΙΝΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ  
227Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εως : ΨΩΜΑΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ  
228Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Εως:ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
229Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ Από:ΔΟΥΛΗ - ΔΑΦΝΗ Εως : ΛΟΥΛΙ - ΡΕΖΑΡΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
230Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ Από : ΜΑΙΜΑΡΕΛΗ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ Εως:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
231Β ΝΕΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ Από : ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ - ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ Εως : ΨΥΡΡΙΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
                             
 
Οι έδρες του δημοτικού συμβουλίου ανέρχονται σε είκοσι επτά (27)
                                                  ήτοι                                                         
Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Κεραμωτής ανέρχονται σε έξι (6)
Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Ορεινού ανέρχονται σε δύο (2).
Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Χρυσούπολης ανέρχονται σε δεκαεννέα (19).
 
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Αγιάσματος ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Γέροντα ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).     
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Γραβούνας ανέρχονται σε πέντε ( 5 ). 
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Ερατεινού ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).  
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Ζαρκαδιάς ανέρχονται σε πέντε ( 5 ). 
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Κεραμωτής ανέρχονται σε επτά ( 7 ). 
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Κεχροκάμπου ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Λεκάνης ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).    
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Νέας Καρυάς ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).      
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Ξεριά ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Πέρνης ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).      
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Πετροπηγής ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).        
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Πηγών ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).       
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Ποτνολιβάδου ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).     
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Χρυσούπολης ανέρχονται σε επτά ( 7 ).       
Οι έδρες του συμβουλίου της κοινότητας Χρυσοχωρίου ανέρχονται σε πέντε ( 5 ).
 
Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των συνοικισμών αυτών.
 
 
 
                                                              Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΣΤΟΥ                 
 
 
   ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ